Dieren mini urn brown beige met pootjes is verkrijgbaar in vijf maten. De urn is in een bolvorm geboetseerd door keramiste Bernadette van der Steen. De pootjes worden in de bovenste rand gedrukt.
Dieren mini urn brown beige met pootjes
Deze dieren urn kunt u vullen met as van uw huisdier na crematie. Door de speciale vorm van de urn ziet het er niet als zodanig uit en kunt u het gerust in huis plaatsen als beeld. Niemand zal vermoeden dat de as van uw huisdier hierin bewaard wordt.
Voor u een mooi gebaar om uw geliefde huisdier voor altijd bij u te hebben. Als huisaltaar kan het ook dienen, waarbij u een kaarsje kunt branden naast de urn.
LET OP! ER KUNNEN GEEN NAMEN OF DATA MEER VERWERKT WORDEN IN DE URN. DUS NIKS INVULLEN BIJ TEKST a.u.b. WANT DAT ZAL DE KERAMISTE NIET UITVOEREN.
Elke urn uit deze serie wordt met de hand vervaardigd en geglazuurd waardoor deze telkens uniek zijn.De kleur en vorm kan daardoor afwijken van het
fotovoorbeeld.
Veel verschillende kleurcombinaties zijn mogelijk naast de brown beige, zoals de Almost white, electric blue, mocca plat, golden yellow, brick red en warm grey. De voorraad wisselt vandaar dat u rekening moet houden met een levertijd van ongeveer vier weken.
Bernadette van der Steen-werkwijze
asbestemming,cremeren,rouwverwerking,dieren urn,crematie hond, crematie kat








