145s Hearts Locket

145s Hearts Locket. Medaillon waarin as met hars op kleur naar keuze gevuld kan worden. Daarnaast kunt u ervoor kiezen om een lasering zoals een naam of vingerafdruk erop te laten laseren.

Vergelijk

Beschrijving

145s Hearts Locket. Hanger met zirkonia of diamant, ovaal.  Een mooie gedenkring uit de See You gedenksieraden collectie, waarin as met hars op kleur naar keuze gevuld kan worden.

145s Hearts Locket

Hartjes medaillon met zirkonia.

Heeft u het sieraad gevonden waar u naar op zoek bent?
Heeft u toch nog vragen, neem dan persoonlijk contact met ons op binnen onze openingstijden.

Het vulproces
Veelal kunt u bij het vulproces aanwezig zijn, zodat u kunt zien hoe netjes en respectvol er met de as van uw dierbare omgegaan wordt. Het verwerken van moedermelk en haar vergt meer tijd, het is daarom niet altijd mogelijk om bij het vulproces aanwezig te kunnen zijn. Vraag bij ons naar de mogelijkheden.
Veelal wordt de as naar ons opgestuurd, waarbij we nauw contact houden met u. Nadat de as is ontvangen vullen wij het sieraad dat besteld is en sturen we het aangetekend naar u op.

Samenvatting:

  • Kan door ons als een van de See You dealers gevuld worden
  • Ook verkrijgbaar in goud met diamant, prijs op aanvraag!
  • let op! alle goud- en diamantprijzen op deze site zijn indicatieprijzen. Vraag voordat u besteld bij ons naar de dagprijs!
  • Het collier is niet inbegrepen

Niet verkrijgbaar in zilver met diamant combinatie.
De goud- en diamantprijzen zijn indicatief! vraag voordat u besteld de dagprijzen daarvan op!

 

Afmetingen:

  • diameter van 2 cm.Deze hanger is als een mini urn, waarmee u een klein beetje as kunt bewaren van een dierbare na crematie. Ook na verstrooiing is het fijn om een kleine tastbare herinnering mee te dragen.

    Wij adviseren om een beetje as nog te bewaren, omdat een sieraad eventueel kwijt geraakt kan worden. U heeft dan altijd nog een beetje as achter de hand.

advies:

Wij willen u er op attenderen altijd een kleine hoeveelheid as te bewaren voor het geval het sieraad verloren raakt.

Dit mediallon is als een mini urn. de as van een dierbare die verdeelt wordt onder meerdere familieleden of vrienden kan zo bewaard worden. Ook als de as verstrooit gaat worden is het fijn een symbolische hoeveelheid as te bewaren.

Ook raden wij af om het sieraad te dragen bij douchen, zwemmen, schoonmaken en sporten. Dit kan de glans aantasten en de kans op verliezen van het sieraad is groter.

Extra informatie

Glitter dust

,

Kies je harskleur

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Materiaal

14 kt. Geel goud, 14 kt. Rosé goud, 14 kt. Wit goud, 18 kt. Geel goud, 18 kt. Rosé goud, 18 kt. Wit goud, 9 kt. Geel goud, 9 kt. Rosé goud, 9 kt. Wit goud, Zilver

Steen

,

Prijsklasse: €199.00 tot €1,825.00

€30 tot zes letters. €2.50 per iedere volgende letter
€15 voor één woord. €5 per ieder volgend woord
€15 voor één woord. €5 per ieder volgend woord
€15 voor één woord. €5 per ieder volgend woord
Vergelijk

Andere suggesties…