Beschrijving
kruik urn geluk brengen. Een keramiek urn in de vorm van een kruik met daarbovenop een beeldje van een hand. Het beeldje is verbronsd en stelt een hand voor met een gouden hart.
kruik urn geluk brengen
Deze keramiek urn heeft een mooi beeldje bovenop de top. De hand met het hart symboliseert het geluk brengen aan iemand.
Het is een bronskleurige hand met een gouden hart.
De kruik urn geluk brengen is gemaakt van keramiek. Het beeldje is verbronsd.
Er kan ca. 2,5 liter as gevuld worden in deze kruik. De vulopening zit bovenaan onder het deksel.
Er kan een persoonlijk tekstplaatje bijbesteld worden. Dit plaatje wordt gegraveerd met een door u gewenste tekst. U dient wel uit te gaan van een kleine tekst of naam. Het plaatje is ca. 4×1,5 cm
Deze urn is ook met andere beeldjes on top te verkrijgen. Kijkt u verder bij de andere kruik urnen van deze serie.
De urnen in deze collectie zijn handgemaakt door kunstenares Corry Ammerlaan. Corry Ammerlaan is beeldend kunstenares en maakt al jarenlang verschillende soorten kunst. De urnen zijn rustig, elegant en geven door het sculptuur bovenop een persoonlijke, krachtige noot mee. Het zijn ware kunstobjecten en daarom zeer geschikt om op een prominente plek in huis geplaatst te worden.
De kleine sculpturen bovenop de urnen vertegenwoordigen ieder een speciale boodschap. Zo zijn er twee urnen met hart. Deze sculpturen staan voor liefde, hart voor elkaar en geluk, duidelijke, liefdevolle boodschappen. Wanneer u op zoek bent naar een meer bijzondere urn is de ‘vereende kracht’ of ‘samen op de voorste golf’ misschien iets voor u. Deze staan voor het samen zijn in de reis. Hoe u dit interpreteert is aan u. Misschien denkt u bij de reis aan het geleefde leven. Of juist aan de reis naar het leven na de dood. Welk gevoel de urnen ook bij u opwekken, de urnen stralen kracht en leven uit.

urn brons bloei op sokkel
kruik urn samen op de voorste golf
Zee urn Memento White, biologische urn wit
zee urn Koraal, memento biologische urn coral
bio urn Embrace Earth Urn Floral Bouquet, bloemen
zee urn Journey parel roos in envelop vorm








Ik ben Denise Thiry en help u graag persoonlijk bij het uitzoeken van een passende asbestemming.->
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.